GC-IMS-ODOR ( Gas Kromatografi Mobil İyon Spektrometre)

GC-IMS-ODOR ( Gas Kromatografi Mobil İyon Spektrometre)

Ürün Kodu: GC-IMS-ODOR
 


GC-IMS-ODOR, doğalgazda Gasodor®-S-Free®, THT veya TBM'nin yoğunluğunu kesin olarak ölçmek için geliştirilmiş bağımsız bir cihazdır.

Organosülfür bileşiklerinin tetra-hidro-tiyofen (THT) ve tert-butil-merkaptan (TBM) veya sülfür içermeyen (Gasodor®-S) istenen seviyesini sağlamak için doğal gazın gaz koku seviyesinin düzenli aralıklarla izlenmesi gerekir.

-Free®) dünya çapında doğal gazı kokulandırmak için kullanılan işaretleyiciler. 
Güvenlik kaygısı, yüksek fiyatlı koku belirleyicileri aşırı dozda değilken, endişe verici kokuların minimum konsantrasyonunu sağlamaktır.

Gücün yanı sıra, GC-IMS-ODOR sadece operasyon için sürüklenme ve taşıyıcı gaz olarak N2 veya sentetik havaya ihtiyaç duyar. 6,4 “TFT dokunmatik ekran ile erişilebilen tek klick çalışmasını bulmak için noktadan sürüş yapmak, uzman olmayanlar tarafından bile yerinde testlerin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. 

Yaklaşık bir ölçüm tamamlandıktan sonra. 

Entegre kompakt flash kartta 4 dakika değerler otomatik olarak kaydedilir.

 Bir çalışma sonunda PC'ye USB stick veya Ethernet kablosu bağlantısıyla indirilebilirler. 

Raporlar, kullanıcı dostu Excell tabloları olarak kullanılabilir veya doğrudan pdf.files adresinden yazdırılabilir.

Alternatif olarak, cihaz kullanıcı tanımlı aralıklarda koku konsantrasyonunu otomatik olarak test etmek için 24/7 tabanlı bir on-line izleme aracı olarak kullanılabilir. 

Bu modda çalıştırıldığında, sistem her testten önce bir öz-test gerçekleştirir ve gerekirse, maksimum doğruluk ve güvenlik elde edilecek şekilde bir kalibrasyon gazı kullanarak kendini yeniden kalibre eder. 

Edinilen veriler, 4-20mA akım döngüsü, bir kontrol odasına modem veya ağ bağlantısı yoluyla ardışık olarak iletilir.