Hakkımızda

Merlab ;

1998 yılında Analitik Cihazlar ve Laboratuvar Cihazları alanında hizmet vermek üzere kuruldu. Pazardaki hizmetleri ve çalışmaları ile yıllar içinde ticari, teknik varlığını ve saygınlığını geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. En yüksek itibara ulaşmak ve uluslararası standartlardaki performansını korumak için çalışmalarını sürdürmektedir. Merlab, deneyimli teknik personeli ve yaygın bayi ağı ile tüm Türkiye’de hizmet veren, ülkenin önde gelen şirketlerindendir.
Dünya çapında, alanında lider pek çok üretici firmanın Türkiye tek yetkili temsilcisi konumundadır.

Faaliyet Alanlarımız

Kimya Sanayii, Gıda ve Tarım Sanayii, ilaç Sanayii, Plastik Sanayii, Toprak-Bitki-Yaprak Analiz Laboratuarları, Petrol Sanayii, Maden Sanayii, Biyoteknoloji Laboratuarları, Biyokimya Laboratuarları, Malzeme Karakterizasyon, Nano Teknoloji , Nükleer Fizik.

EKİBİMİZ

Türkiye geneline hizmet veren Merlab, geniş ve profesyonel kadrosu ile  süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmektedir. Sektör bazında uzmanlaşmış deneyimli ve kıdem ortalaması yüksek bir kadro ile çalışıyoruz. Yüksek Lisanslı ve tamamı üniversite mezunu olan gurur kaynağımız kaliteli iş gücümüz, sektördeki başarılı işlere attığımız imzanın sahibidir.

Kadromuzun büyük bir bölümünü kendi alanlarında uzman kişiler oluşturmaktadır.

 
1998
yılından beri
 
2500
kalem ürünle
 
12
çalışanımızla
 
20
yıldır hizmet vermekteyiz